سیستم عامل Tizen در تلویزیون‌های جدید

غول الکترونیک کره جنوبی می‌گوید نسل جدید تلویزیون‌های هوشمند خود را ارائه می‌کند که با پلتفورم تازه خود مبتنی بر سیستم عامل Tizen همراهند.

این اقدام،‌به منظور کاهش وابستگی به گوگل انجام می‌پذیرد. به گزارش ZDNet، شرکت سامسونگ با بیان این مطلب که تمامی تلویزیون‌های جدید متصل به شبکه وب بر روی سیستم عامل Tizen اجرا خواهند شد، افزوده که بزودی برای نخستین بار از این تلویزیون‌های هوشمند در نمایشگاه CES در شهر لاس‌وگاس آمریکا پرده‌برداری خواهد نمود.

لی وون جین، معاون مدیر اجرایی سامسونگ در این زمینه می‌گوید: «ساخت و گسترش تلویزیون‌های اسمارت جدید مبتنی بر Tizen یک گام جهشی به سمت سیستم‌های متمرکز و هوشمند به شمار می‌رود.»

به گفته وی: «Tizen نه تنها تجربه‌ای غنی‌تر و عمیق‌تر از سرگرمی را در اختیار مشتریان و کاربران امروز قرار می‌دهد، بلکه راه را برای دستیابی به پتانسیل‌های بزرگ تر در آینده، هموار می‌سازد.»
گفتنی است سامسونگ به عنوان بزرگ‌ترین سازنده گوشی تلفن همراه، مدت‌هاست بر روی گسترش سیستم عامل Tizen متمرکز شده است، و در این زمینه از همکاری شرکت‌های بزرگی همچون اینتل استفاده کرده است. From our family to https://midnightpapers.com yours, we wish everyone a joyous holiday season, and blessed year end celebrations, all around the world