گیت ضدسرقت فروشگاهی RF:

گیت فروشگاهی یکی از تجهیزات مهم در فروشگاه برای جلوگیری از سرقت اجناس بوده که شامل سه تکنولوژی RF ، AM و EM می باشد. سیستم RF يا Radio Frequency یکی از معروف ترین سیستم ها بوده و دارای تنوع بسیار تگ و لیبل می باشد.

گیت های ضد سرقت فروشگاهی برپایه امواج رادیوی در بازه فرکانسی 2 تا 10 مگاهرتز می باشد که انواع مختلفی ازجمله فرکانس 8.2 مگاهرتز دارد. تعداد آنتن های گیت میتواند یک، دو یا حتی بیشتر باشد.

اغلب فروشگاه ها و مغازه ها گیت تک آنتن و یا جفت آنتن نصب می کنند. در سیستم دو آنتن، معمولا هریک از پایه ها دارای یک برد بوده که یکی از آنها برد فرستنده و دیگری برد گیرنده می باشد. در سیستم تک آنتن، برد الکترونیکی گیت عملکرد دوگانه دارد، یعنی هم فرستنده و هم گیرنده می باشد.

اغلب برای خرید گیت جفت آنتن درنگ کرده چون فکر می کننده که قیمت گیت تک آنتن نصف قیمت گیت جفت آنتن می باشد. درصورتیکه اینگونه نیست و اختلاف قیمت این دو چندان نمی باشد.

در واقع سیستم جفت آنتن اطمینان بیشتری ایجاد می کند. به همین دلیل سیستم تک آنتن توصیه نمی شود.

درصورتیکه عرض خروجی فروشگاه از 90 سانتی متر کمتر باشد و آنتن دوم باعث مزاحمت عبور و مرور شود سیستم تک آنتن کافی می باشد.

اگر درب فروشگاه 2 لنگه بوده و عرض خروجی حداکثر 180 سانتی متر باشد، سیستم گیت تک آنتن در وسط خروجی نصب می شود و ممکن است عملکرد بهتری نسبت به سیستم گیت سه آنتن عملکرد بهتری داشته باشد.

از جمله گیت های RF می توان گیت RAKO آلمان و گیت چینی را نام برد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصول مورد نظر خود می توانید از راه های ارتباطی با مشاوران با در تماس باشید.

 

R1
R2
R3
R4
R1 R2 R3 R4

امتیاز دهید

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 2

No votes so far! Be the first to rate this post.

دسته‌ها: محصولات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa Persian
X